Kancelaria Rachunkowo-Audytorska

Mariusz Mizerski

ul. Wełniany Rynek 2b/3

66-400 Gorzów Wlkp.

tel. +48 572 697 800

e-mail: kancelaria@rachunkowo-audytorska.pl

NIP: 5991905034

REGON: 522872210

Administratorem danych osobowych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) jest Kancelaria Rachunkowo-Audytorska Mariusz Mizerski z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Wełniany Rynek 2b/3.

Podanie danych osobowych w formularzu kontaktowym lub pocztą elektroniczną jest dobrowolne. Dane te przetwarzane są wyłącznie w celu komunikacji z Użytkownikiem strony, przedstawienia oferty handlowej lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

Administrator może przetwarzać dane osobowe również w celu zawarcia umowy o świadczenie usług finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych i audytorskich. Wówczas szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych stanowią załącznik do umowy.

Administrator przechowuje dane osobowe przez okres konieczny do realizacji powyższych celów. Administrator wprowadził odpowiednie środki zabezpieczające dane osobowe przed dostępem osób niepożądanych.

Dane osobowe nie są przekazywane podmiotom trzecim.

Strona wykorzystuje pliki cookies niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania, poprawy efektywności oraz w celach statystycznych. Użytkownik strony może wyłączyć obsługę tych plików w swojej przeglądarce.